Hledat na tomto webu:  
Vrahovice : Diskuse : O tomto webu : Strana 1
vrahovice.eu

Diskuse

Náš web má nyní na novou adresu. Z důvodu přesunu webu své komentáře již nevkládejte sem, ale na vrahovice.eu/diskuze/. Děkujeme za pochopení.

O tomto webu

Nápady, hodnocení, chyby, spolupráce ...

Přidat
Nadpis:  Kontrolní otázka: 2 + 3 =  
Jméno:   E-mail/web:

    Odesláním formuláře souhlasím s pravidly webu.

Celkem příspěvků: 4
Nová rubrika - Vrahovické historky

Dobrý den!
 

Uvažuji, že na tomto webu vytvořím novou rubriku, která bude věnována příběhům, které v naší obci kolují v ústní lidové slovesnosti. Vždyť historii netvoří jen velké dějiny, ale i malé osobní příběhy obyčejných lidí. Ty se často nedostaly do kronik, ani do prací o dějinách Vrahovic. Prospělo by to lepšímu poznání dějin místa, ve kterém žijeme. Objevuje se zde ovšem hrozba, že by se rubrika časem proměnila ve sbírku drbů a neověřitelných fabulací. Tomu by šlo zabránit tak, že pod jednotlivými články budou moci čtenáři diskutovat o jejich pravdivostní hodnotě. Do rubriky budou moci čtenáři posílat své příspěvky. V článcích nebudou uváděna jména lidí, aby se předešlo pomluvám.
 

Napište mi prosím, co si o nové rubrice myslíte.

Martin Hájek
22:03 21.07.2009 [id:68]
Vaše stránky

Dobrý den,  

dnes jsem brouzdal po netu a hledal něco málo z mého mládí až jsem jakousi náhodou "zakopnul" o tyto stránky. Jsem všem, kteří se o ně zasloužili a nadále je aktualizují (což se o všech různých webech říct nedá), moc vděčný. Vrahovice, i když je to maličká obec, si to každopádně zaslouží. S dojetím v srdci i v očích děkuje "odrodilec" Antonín Rozkoš.

Antonín Rozkoš [antonin-rozkos@volny.cz]
14:40 20.05.2009 [id:64]
Re: Kódování stránek

Ahoj,  

problém kódování na alternativních operačních systémech jsem si neuvědomil, protože jsem v celé historii tohoto webu všechny verze testoval pod Windows (postupně 95, XP, dnes Vista). Co se týká prohlížečů, stránky testuji nejen v IE, ale i v Firefoxu a Opeře.  

Změnu kódování teď provádět nebudu, protože bych to musel udělat u necelých 190 souborů a u několika php scriptů, ale možná až budu mít víc času, tak to udělám ...

13:01 07.03.2009 [id:42]
Kódování stránek

Cus,  

 

jsem na webu poprvé, web se zdá být jakž takž okey, ale celkem mi vadí, že nastavení kódování webu je ve windows-1250, což pro linuxáky, mac os a jiné může být dost velký problém ;)  

proto doporučuji univerzální kódování UTF-8, které to řeší :)  

 

Cus, bus, autobus

Petr
09:42 07.03.2009 [id:41]