Hledat na tomto webu:  
vrahovice.eu

Diskuse

Náš web má nyní na novou adresu. Z důvodu přesunu webu své komentáře již nevkládejte sem, ale na vrahovice.eu/diskuze/. Děkujeme za pochopení.

Novinky na tomto webu

Co jsem zde vytvořil, změnil...

Do této diskuse nemůžete vkládat své příspěvky, je určena autorům webu k prezentování novinek.
Své příspěvky a reakce pište prosím do kategorie O tomto webu.

Celkem příspěvků: 4
Fotogalerie

Doplnil jsem fotogalerii o nové fotky z letošní zimy. Protože je zde již několik set fotek, tak jsem se rozhodl více zdůraznit rozdělení do alb. To by mělo zpřehlednit prohlížení.  

Pokud máte nějaké staré, zajímavé nebo neobvyklé fotografie Vrahovic, o které byste se chtěli s námi podělit, tak nám je společně se souhlasem k uveřejnění posílejte na lukas.haj@centrum.cz.  

PS: Nezapomínejte, že jednotlivé fotky můžete také komentovat. Takto nám můžete dát najevo, které z nich se vám líbí nebo sdělit nějakou zajímavost.  

22:54 28.01.2010 [id:77]
Web během prázdnin

Během prázdnin jsem upravil fotogalerii (snažší procházení, možnost komentářů k fotkám, nyní více než 200 fotek), zaktualizoval stránku o koupališti a o základní škole.  

 

A teď něco ze statistik návštěvnost za červenec a srpen (podle Google Analytics):  

1 546 návštěv, 1 069 jedinečných návštěvníků, 64,29% nových návštěv  

Klíčová slova: koupaliště vrahovice (178 návštěv), vrahovice (89), koupaliste vrahovice (41), vrahovice koupaliště (38), vrahovice koupaliste (26),...  

Odkazující stránky: mestopv.cz (106), facebook.com (36), koupaky.estranky.cz (29), autokempmostkovice.cz (28), cs.wikipedia.org (16),...  

Vyhledávače: seznam (518), google (183),...  

Zobrazené stránky: Fotogalerie (1 030), Hlavní stránka (878), Koupaliště TJ Sokol Vrahovice (611), Fotogalerie: Koupaliště (483), Diskuse (203),...  

 

22:38 02.09.2009 [id:76]
Nové fotografie

Přidal jsem nové noční fotky od Martina Hájka do fotogalerie.  

Také jsem nahrál nové zimní fotky Vrahovic na flickr, kde jsem vytvořil novou skupinu (group) s názvem Vrahovice. Její webová adresa je http://www.flickr.com/groups/vrahovice/ a fotografie do ní můžete vkládat i vy. Stačí se jen zaregistrovat na flickr.com.  

Autoři tohoto webu nejsou v žádném spojení s autory webu flickr.com. Před registrací a odesláním fotografií doporučujeme přečíst si pravidla užití serveru (Terms of Service).

20:23 21.02.2009 [id:32]
Nová diskuse

Vytvořil jsem novou diskusi a nahradil jí knihu návštěv.  

Hlavním novinkou je rozdělení do několika témat (Obecná diskuse; Město Prostějov, okolní obce; Akce ve Vrahovicích; Inzeráty; Koupaliště; Základní škola; ZŠ Majakovského; Spolky, firmy, obchody... ; Volná diskuse; O tomto webu ). Dále jsem trochu změnil design. A také jsem trochu upravil formátování - takže funguje vytváření odstavců v příspěvku (pomocí klávesy enter).  

Co zde ale nenajdete je registrace uživatelů, podkategorie a další věci, které znáte např. z PHPBB. Vzhledem k tomu, jak byla využívána kniha návštěv, mně to přišlo zbytečné. (Obzvlášť když použitý webhosting nepodporuje PHP5, ale jen PHP4 :-( )  

Příspěvky z knihy návštěv jsem přesunul do kategorie ?Obecná diskuse?.  

Lukáš Hájek [lukas.haj@centrum.cz]
21:06 30.07.2008 [id:14]