Hledat na tomto webu:  
Vrahovice : Archiv : Archiv aktualit

Archiv aktualit

Sdělení Spolku za staré Vrahovice
Možná jste již zaslechli, že se náš spolek snaží na Vrahovické ulici vedle říčky Romže vybudovat nový park. Vloni jsme vysadili několik stromků a letos v tom budeme pokračovat. Letošní práce budeme zahajovat v sobotu 12. března odpoledne. Budeme shrabávat starou trávu, abych připravili pozemky na další úpravy. Pokud budete mít volný čas a chtěli byste nám přijít pomoct, budete srdečně zváni. Na konci práce budeme dělat táborák, takže si budete moci upéct špekáčky. Práce se bude konat jen za příznivého počasí. Facebook: Událost: 1. letošní práce na novém parku ve Vrahovicích

V případě jakýchkoliv změn, budete informováni.

Dále bychom chtěli oznámit, že se chystáme od března přijímat nové členy. Můžete se na náš přijít podívat již zmíněného 5. března a nebo mezi nás zavítat do naší klubovny. Scházíme se (téměř) každý pátek večer v železniční zastávce Vrahovice. Máme zájem o lidi ve věku 15-25 let. Facebook: Událost: Uvažuji o členství ve Spolku za staré Vrahovice ;-)

Kromě zmíněné práce na parku se snažíme věnovat ochraně přírody, propagaci Vrahovic, zkoumání historie obce atp. Vydali jsme pohlednici Vrahovic, uspořádali dvě výstavy o dějinách naší obce, sesbírali největší sbírku fotografií a dokumentů týkajících se Vrahovic. Přečíst si něco o nás můžete třeba zde. Budeme rádi, když rozšíříte naše řady a přispějete novými nápady.

17.02.2011   Od: Martin Hájek   Zdroj: Spolek za staré Vrahovice
Odstávka elektrické energie

Dne 4.3.2011 v době od 7:15 do 15:30 dojde k vypnutí elektrické energie. Vypnutá oblast: část obce Vrahovice s celými ulicemi: Zátiší, J. Suka, B. Martinů, O. Nedbala, V. Nováka, O. Ostrčila, J. Křičky, J. Rokycany. Část ulic: Kpt. Nálepky, od č. 51, 617 a 833 po vodní tok Romže, V. Talicha od č. 800 po vodní tok Romže, Smetanova od č. 613 a 783 - č. 531 a 812, Vrahovická jednostranně od č. 51 a 617 po č. 149, budova policie ČR ul. K. Světlé, Majakovského od fary oboustranně po konec obce včetně bočních ulic, nádraží ČD, fa. Navrátil, bytovky č. 6 a 8, ul. Hrázky, Čs odboje, celé, část ul. Čs armádního sboru od ul. Majakovského po č. 32 a 37 včetně.

Odběratelská trafostanice Vrahovice ZD (č. 300673)

Děkujeme za pochopení.

08.02.2011   Od: Lukáš Hájek   Zdroj: Město Prostějov: Hromadná korespondence
Smogová situace

Ve městě Prostějově byla naměřena zvýšená koncentrace tuhých znečišťujících látek ve volném ovzduší.


Podívejte se na aktuální situaci


02.02.2011   Od: Lukáš Hájek   Zdroj: Město Prostějov
MHD - autobus

Od neděle 12.12.2010 platí nové jízdní řády autobusových linek. Více informací: FTL. Nový jízdní řád: Linka 5 .


16.12.2010   Od: Lukáš Hájek   Zdroj: Město Prostějov
Výzva čtenářům a příznivcům stránek vrahovice.unas.cz
Těší náš obliba a vysoká návštěvnost našich webových stránek věnujících se Vrahovicím. Snažíme se přinášet novinky, upozorňovat na nejnovější události a zajímavé akce a informovat vás o všem, co se zde děje. Pokud víte o něčem zajímavém ze svého okolí, např. o tom, co chystají místní spolky, chcete se svěřit se svými vzpomínkami, máte nějakou zajímavou informaci o minulosti nebo současnosti naší obce, neváhejte a napište nám e-mail. Vaše texty rádi uveřejníme. Byli bychom rádi, kdyby se stránky vrahovice.unas.cz se stali místem pro sdílení informací o Vrahovicích a diskusním fórem pro výměnu názorů.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň!
Redakce
29.10.2010   Od: Martin Hájek

  «Předchozí     1   2   3   ...   12    13       Další»  


Celkem: 62 aktualit